Wpisz poniżej (na dole strony w żółtej ramce) swoje imię, nazwisko i adres email, a następnie kliknij przycisk "Potwierdź zakup" aby złożyć zamówienie i przejść do płatności.

Oto co otrzymasz:

Nieograniczony dostęp do strony internetowej zawierającej prezentacje wideo (oraz inne materiały), z których krok po kroku nauczysz się pełnej strategii Easy Work System, która pozwoli Ci dużo prościej i przyjemniej niż wcześniej:

 1. Zabierać się do pracy, nauki, treningu i innych zaplanowanych czynności.

 2. Podczas działania zajmować się TYLKO rzeczami, które sobie zaplanowałeś i DOKŁADNIE w takiej kolejności w jakiej je zaplanowałeś.

 3. Działać na maksimum Twoich możliwości intelektualnych i fizycznych w danej chwili.

W poszczególnych modułach dowiesz się m.in.

W pierwszym module „4 Fundamenty”:

 • Jak prawidłowego tworzyć, zarządzać i korzystać z list rzeczy do zrobienia, tak aby zamienić je w potężne narzędzie zwiększające Twoją motywację i polepszające organizację. Bez tych zasad listy działają zupełnie inaczej i zazwyczaj jedynie potęgują uczucie przytłoczenia obowiązkami.
 • Jak dokładnie, krok po kroku planować pracę w taki sposób, abyś jak najchętniej i najłatwiej mógł się zabierać do działania oraz całkowicie wyeliminował uczucie przytłoczenia czy chaosu gdy masz wiele spraw na głowie.
 • Poznasz prosty sposób pozwalający na długie godziny utrzymywać stan wysokiej gotowości do działania. Dzięki temu dużo łatwiej będzie Ci zaczynać każdy kolejny blok pracy. Do tego - jak pokazało jedno badanie - wykorzystując ten sposób możesz podnieść np. swoją racjonalność czy samodyscyplinę.
 • MOCNE: nauczysz się wykorzystywać zupełnie inny rodzaj motywacji. Zamiast zmuszać się do działania poprzez nagrody i kary, zaczniesz poprzez elementy tzw. gamifikacji wykorzystywać rodzaj motywacji, który odpowiada za m.in. naszą skłonność do zabawy czy angażowania się w różnego rodzaju gry/wyzwania/akty samodoskonalenia się. Dzięki temu wielokrotnie skuteczniej i przyjemniej będziesz w stanie wykonywać zaplanowane czynności.

W drugim module „Rytuał Wejścia”:

 • Poznasz opracowane na podstawie badań zasady tworzenia najskuteczniejszych rytuałów wchodzenia w stan koncentracji i gotowości do działania.
 • Poznasz najważniejsze elementy rytuałów wejścia 8 zawodowych golfistów.
 • Poznasz 14 różnych elementów, które mogą się znaleźć w Twoim rytuale wejścia razem z badaniami, które pokazują efekty działania większości z nich. Jedne z nich zwiększają np. zdolności umysłowe, inne kreatywność – sam wybierzesz te, które Twoim zdaniem najmocniej Ci się przydadzą.
 • Zobaczysz jak wygląda mój osobisty rytuał wejścia, który stosuję przed każdą Złotą Godziną.
 • Na koniec modułu stworzysz swój własny rytuał wejścia, który będzie Ci dawał maksymalne efekty i błyskawicznie wprowadzał Twoje ciało i umysł w tryb pracy/nauki/treningu. Jeszcze tylko mała podpowiedź: możesz mieć kilka rytuałów wejścia na różne okazje (uprawianie sportu, nauka, praca umysłowa, gra na instrumencie itp.)

W trzecim module „Prawdziwe Działanie”:

Poznasz wszystkie zasady odnoszące się do samego bloku pracy, w tym:

 • Co mówią badania o wykonywaniu wielu rzeczy jednocześnie (cokolwiek o tym słyszałeś, prawdopodobnie nie znasz pełnej prawdy). Dowiesz się co pokazała analiza osób, które zwyczajowo „żonglują” wieloma zadaniami naraz. Dzięki tym odkryciom będziesz w stanie drastycznie zwiększyć swoją produktywność.
 • Poznasz 3 zasady, które pomogą Ci utrzymać stan „flow” podczas pracy i zmniejszą Twoją skłonność do rozpraszania się, nawet gdy po drodze wypadnie Ci jakaś dodatkowa rzecz (lub kilka) do zrobienia.

W czwartym module „Rytuał wyjścia”:

 • Nauczysz się lekko wpływać na Twoje wspomnienie ostatniego minionego treningu/bloku pracy/nauki w taki sposób, żebyś pamiętał go jako dużo przyjemniejszy niż mógł w rzeczywistości być. Dzięki temu zawsze z większą ochotą i łatwością będziesz mógł zabierać się za kolejny.
 • Poznasz strategię auto-coacha. Dzięki niej będziesz w stanie wyciągać wyjątkowo skuteczne wnioski, które pozwolą Ci dalej zwiększać swoją efektywność.
 • Nauczysz się maksymalnie wykorzystywać odkrycie pewnej rosyjskiej psycholog, które pozwoli jeszcze dodatkowo zmniejszyć skłonność do odkładania rzeczy na później.
 • Jeszcze wiele więcej...

Do każdego modułu otrzymasz ponadto mapę myśli do ściągnięcia w formacie PDF.

Wpisz poniżej swoje imię, nazwisko, adres email, zaznacz akceptację regulaminu, a następnie kliknij przycisk "Potwierdź zakup" aby złożyć zamówienie i przejść do płatności.


Twoje dane:
Imię
Nazwisko
Adres e-mail
Cena:jednorazowa inwestycja 397 zł
Zapoznałem się i akceptuję regulamin.
Poproszę także o dostęp do informacji o nowych produktach, promocjach oraz dodatkowych darmowych materiałach wysyłanych przez newsletter Rozwojowca.

Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, napisz do nas na kontakt@easyworksystem.pl po opłaceniu zamówienia.

Od jakiegoś roku zajmuję się samorozwojem. Poczyniłem wiele postępów, ale samodyscyplina w pracy była dla mnie ciągle kulą u nogi.

Szczerze nie wierzyłem, że kurs coś zmieni. Uważałem, że jestem leniwy i to jest całą moją bolączką. Jednak już po kilku pierwszych nagraniach wideo zrozumiałem, że problem leży w złej organizacji pracy.

Dzisiaj zakup kursu uznaję za jedną z najlepszych decyzji w moim życiu i jestem wdzięczny Damianowi, że mogę pracować na najwyższych obrotach i odczuwać przy tym ogromną satysfakcję.

-- Michał Stępniewski

Nie pamiętam, bym kiedykolwiek w swoim życiu z własnej woli pracował po tyle godzin dziennie regularnie dzień po dniu nad projektami.

Jeżeli mam porównywać moją efektywność przed, a po rozpoczęciu wdrażania ESW, to różnica jest mocna.

-- Michał Siudak

Muszę przyznać że ten system świetnie się sprawdza. Naprawdę zaczęłam lubić swoją pracę.

-- Justyna Kłys

Nad bezpieczeństwem i wygodą płatności czuwają Przelewy24.pl - największa na polskim rynku firma obsługująca płatności elektroniczne realizowane w sklepach internetowych.

Przelewy24.pl

W celu sprawnego działania serwisu i celach statystycznych, strona korzysta z plików cookie (możesz zmienić ich ustawienia). Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.